Najlepsze destynacje żeglarskie na świecie

Europa

Grecja - archipelag wysp Egejskich, idealne warunki pogodowe i malownicze krajobrazy Grecja, otoczona archipelagiem wysp Egejskich, to marzenie żeglarzy. Panują tu idealne warunki pogodowe, które gwarantują udane rejsy. Malownicze krajobrazy w postaci białych domków przylegających do turkusowego morza zachwycają każdego. Odwiedź takie wyspy jak Santorini, Mykonos czy Rodos i zanurz się w greckiej kulturze.

Chorwacja - Adriatyk, piękne plaże, liczne zatoczki i wyspy Chorwacja, położona nad Adriatykiem, jest rajem dla żeglarzy. Tu czekają na Ciebie piękne plaże, błękitne wody, liczne zatoczki i malownicze wyspy. Znajdź swój azyl na Hvarze, Korčuli lub Braču i delektuj się słońcem, morzem oraz niezapomnianymi widokami na okoliczne krajobrazy.

Włochy - Costa Smeralda, Sardynia, piękne wody i luksusowe mariny Włochy, szczególnie Costa Smeralda na Sardynii, to raj dla żeglarzy poszukujących luksusu. Przebogate wody, piaszczyste plaże i luksusowe mariny to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na miłośników żeglarstwa. Odkryj uroki Porto Cervo i Porto Rotondo i poczuj się jak gwiazda na włoskim wybrzeżu.

Hiszpania - Baleary, Malaga, bogata historia i przepiękne wybrzeże Hiszpania, zwłaszcza wyspy Baleary oraz Malaga, to idealne miejsce dla żeglarzy pragnących połączyć przygodę na morzu z historią i pięknem wybrzeża. Bogata historia, malownicze plaże i przepiękne wybrzeże tworzą niepowtarzalną atmosferę. Odwiedź Majorkę, Ibizę lub Formenterę i zanurz się w hiszpańskim stylu życia.

Azja

Tajlandia - Zatoka Tajlandzka, wyspy Phi Phi, rafy koralowe i turkusowe wody Odkryj magiczną Zatokę Tajlandzką, gdzie czeka na Ciebie raj dla żeglarzy. Zanurz się w kolorowych rafach koralowych i odkryj niezwykłe gatunki morskiej fauny i flory. Wyspy Phi Phi zapewnią Ci niezapomniane widoki, a turkusowe wody będą zachwycać Twoje oczy.

Indonezja - Bali, Lombok, niesamowite spoty surferskie i egzotyczna przyroda Podczas rejsu jachtem po Indonezji nie może zabraknąć odwiedzenia Bali i Lomboku. Te niesamowite wyspy przyciągają zarówno żeglarzy, jak i surferów. Surfuj na jednych z najlepszych spotów na świecie i poczuj moc fal. Przyroda Indonezji jest równie zachwycająca - egzotyczne krajobrazy zapierają dech w piersiach.

Malediwy - rajska wyspa dla żeglarzy, białe plaże i kryształowo czysta woda Wyobraź sobie żeglowanie po rajskich Malediwach. Białe plaże, otoczone palmami, zapraszają do odpoczynku i relaksu. Kryształowo czysta woda Malediwów pozwoli Ci zanurzyć się w magicznym podwodnym świecie. Ta destynacja to marzenie każdego żeglarza.

Ameryka Północna

Floryda - Miami, Key West, idealne warunki na rejsy jachtowe i wspaniałe życie nocne Floryda to wymarzone miejsce dla miłośników żeglowania. Miasta takie jak Miami i Key West oferują doskonałe warunki do rejsów jachtowych, dzięki ciepłym wiatrom i spokojnym wodam. Poza tym, Floryda słynie z niezwykłego życia nocnego. Po intensywnym dniu na morzu, można wybrać się na spacer po plaży lub odwiedzić jedną z licznych restauracji i klubów nocnych, gdzie można spędzić niezapomniane chwile.

Bahamy - archipelag o niezwykłej urodzie, turkusowe laguny i kolorowe rafy koralowe Bahamy to raj dla żeglarzy. Archipelag składa się z ponad 700 wysp, które oferują niesamowite widoki i przygody na morzu. Warto odwiedzić turkusowe laguny, gdzie można nurkować wśród kolorowych raf koralowych i spotkać niezwykłe gatunki ryb. Każda wyspa ma swój unikalny urok, więc podczas rejsu jachtem można odkrywać różnorodne krajobrazy i doświadczać niezapomnianych chwil.